Яєчний порошок
04
Липень
2018

Яєчний порошок (сухий меланж, повністю зневоднені яйця, яєчний концентрат) – cухий харчовий продукт, виготовлений з натуральних курячих пастеризованих яєць, перероблених у розсипчасту порошкову суміш. При сушці яєчна маса втрачає вологу, але яєчний білок не згортається і яєчна маса при змішування з теплою водою добре відновлюється. Виготовлений таким чином порошок зберігає всі поживні речовини та вітаміни А, D, B, B2, B12, а також мінерали фосфору, сірки, заліза, цинку. Зберігаючи всю природну корисність, яєчний порошок виключає ризик зараження сальмонелою та іншими бактеріями.

Джерелом високоякісного протеїну є куряче яйце. Використання яєчного порошку – зручного для зберігання та перевезення – прекрасний спосіб споживання протеїну організмом людини.

Характерні показники даного продукту:

  • рН від 7,5 до 9,5
  • вміст жиру від 39% до 42%
  • вміст білків від 45% до 58%
  • енергетична цінність в 100 грамах продукту близько 2400 КДж, або 573,12 Ккал
  • розчинність у воді не менше 85%
  • смак м’який, характерний для яєчного
  • колір від світло-жовтого до яскравого-жовтого, але однорідний по всій масі.

Використовується для виготовлення хлібобулочних та кондитерських виробів, випічки, макаронних та м’ясних продуктів, готових       кулінарних страв (наприклад, кляру для м’яса), натурального майонезу, соусів. 100 грамів яєчного порошку, розчиненого в 300 грамах води, відповідають 400 грамам свіжих яєць (близько 8 штук).

Перевагами цього продукту є його структура та емульсійні властивості, відсутність бактерій, позитивна мікробіологія.     Рекомендовано зберігати в сухому, темному приміщені. Термін придатності при температурі 2 ̊С складає 2 роки, при температурі   20 ̊С термін придатності до 1 року. При зберіганні без кисню в прохолодному місці допускається термін придатності від 5 до 10 років.

Яєчний порошок має ряд специфічних властивостей, обумовлених кліматичними особливостями регіону розташування птахофабрики, використовуваними кормами, типом сушки яєчного порошку. Внаслідок цього, на різних птахофабриках яєчний порошок, відповідно до нормативної документації (НД), може відрізнятися по окремим органолептичним та фізико-хімічним показникам.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

  

 

 

  • 4229 View
  • Comments are closed.