Покриття на літні майданчики, тераси, альтанки, веранди, м’які вікна

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» виготовляє покриття на літні майданчики, торгові намети, тераси, веранди, мобільні торгові прилавки та дашки, в основі яких є металевий каркас обтягнутий ПВХ тканиною. Також компанія виробляє м’які вікна для альтанок та різного типу майданчиків. Виготовляємо термоштори для терас, прозорі вікна для всіх типів конструкцій.

Також ми виготовляємо вироби для облаштування дитячих ігрових кімнат та вироби для спортивних залів. А також боксерські груші та канати, килими для боротьби, боксу, спортивні мати.

Дуже часто дизайн тентових павільйонів передбачає „вікна”, які виготовляються з прозорої ПВХ плівки. Ці фрагменти „вікон” щільно зварюються з рештою покриття, що робить конструкцію герметичною та водонепроникною.

Перевагою м’яких вікон є термозахист на тераси та веранди, тому ними можна користуватись і в холодний період року.

Крім виготовлення тентів та встановлення фурнітури, команія ЛОСТ займається ремонтом різних тентових конструкцій, зокрема: ремонт даху, заміна даху на причіпах, заміна зсувних роліків на причепах, ремонт штор на автопричепах, встановлення різної тентової фурнітури, ремонт тентів на зерновоз та самоскид.

Також ці павільйони можна оздобити повноколірним друком за допомогою нанесення поліграфічного зображення відповідно до вашого інтер’єру, екстер’єру чи просто творчого задуму.

Покриття на літні майданчики, тераси, альтанки, веранди м’які вікна, зразки робіт:

більше фотографій тут