Автофурнітура

Компанії ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» виготовляє стяжні ремені та буксирувальні ремені.

СТЯЖНІ РЕМЕНІ:

Ремінь для кріплення вантажів з натяжним механізмом складається,  із текстильної стрічки з вшитим гаком для кріплення та замковим  механізмом храпового  затягнення (тріщотка) предназначеної для ручної затяжки стрічки.

Коротка частина, складається із поліестрової стрічки у яку на одному кінці вшитий гак для кріплення, а на  іншому закріплений замковий механізм. Довга частина, складається із поліестрової стрічки та гаку для кріплення. Гаки кріплень, використовуються в якості кінцевих захватів в стяжних ременях.

Стяжні ремені мають широке застосування. Служать для кріплення самого широкого спектру вантажів: ь застосування металопрокату, листових пиломатеріалів, піддонів, палет, склопакетів, меблів і т.д. Область застосування не обмежується транспортними перевезеннями, а широко застосовується в складському господарстві. При кріплення важких і габаритних вантажів, використовують комплекти стяжних ременів по 2 по 4, 8 і більше, що виключає уникнення аварійних ситуацій із за інертного сповзання, або перемішення вантажу в процесі руху, або різкої зупинки транспорту.

Характеристика: легкість, еластичність, зручність у використанні. При використанні, м’яка текстильна стрічка, надійно закріпить вантаж, не пошкодивши його, зберігаючи при цьому цілісність упакування та товарний вигляд. Матеріал: поліестр, коефіцієнт запасу міцності 2:1. Температурний діапазон застосування: -40С до 100С . Видовження стрічки при досягненні максимально доступного робочого навантаження (LC) – меньше 4% Максимально доступне робоче навантаження 5т.

БУКСИРУВАЛЬНІ РЕМЕНІ: Надійний та довговічний буксирувальний ремінь на основі надміцної вантажопідйомної стрічки, з метою буксиру атомобіля з різними видами фітінгів (кріплень) установлених в петлях ременевої стрічки для використання різного виду транспорту (легкового, джипів, автобусів, вантажівок, тракторів і т.д.) Буксирувальний ремінь, виготовлений із міцної стрічки та комплектуючих, які використовуються при виготовленні вантажопідйомних стропів. Ми гарантуємо запас міцності ременя, порвати, який  практично не можливо.

Ремінь укомплектований світоповоротними маячками, що відповідає вимогам ПДС. До ременя додається фірмова сумочка, або мішечок, що забезпечує компактне розміщення в багажнику автомобіля. Для покупців надаємо можливість замовлення ременя любої довжини і встановити в петлі ременя різні такелажні фітінги (гаки, скоби).

Варіанти існуючі: (петля/петля; петля/гак; гак/гак; петля/скоба; скоба/скоба).

Ремінь із такелажними фітінгами  – скоба/скоба- є універсальним для всіх типів авто транпорних засобів.