Тіньові навіси з матеріалу технічного призначення
09
Січень
2023

Компанія Лост ЛТД виготовляє тіньові навіси ідеально підходять для різних терас, літніх майданчиків, альтанок, веранд, гойдалок та інших майданчиків. Також ми виконуємо ремонт та перетяжку такого покриття.

До вашої уваги, пропонуємо покриття, з різного типу технічної тканин: оксворд – щільність 230г/м2; барселона- 320г/м2; тканина ПВХ- щільн. 450,510, 630, 650г/м2. Накриття з тканини – оксворд, барселона, сітки забезпечить вам, захист від сонця. Термін, 2-3роки сезонної експлуатації. Навіс із тканини ПВХ – забезпечить 100% захист від опадів та сонця. Цей варіант накриття підходить для всесезонної експлуатації, тірмін, якого від 5-10 р. Тіньові навіси, можуть кріпитись, як до вже існуючих будівель і об’єктів, так і до елементів силового каркасу. Елемент силового каркасу – це стандартні металеві стійки, круглого, або профільного перерізу.

Спосіб установки, залежать від типу поверхні, місцевості, розмірів полотна, наявність стін, які можуть бути використані для установки кріплень, специфіки експлуатації. Полотно, по периметру та кутам, підсилюється, кріпиться за допомогою металевого кільця. Всі такі моменти прораховують індивідуально, в залежності від розміру та каркасних опор.

Пропонуємо нанесення лого, або фірмової символіки на тіньових навісах. Тоді ваша компанія буде виглядати ультра сучасно. Зробіть унікальним те місце, де любите відпочивати, приймати друзів та гостей. Примусьте говорити про себе, та свою унікальність. Наша компанія, готова вам допомогти. Перегляньте приклади наших робіт.

  • 15 View
  • Comments are closed.