Сухе молоко
21
Березень
2016

сухе молоко

Сухе молоко – дрібно розпилений сухий порошок білого кольору зі світлим кремовим відтінком, який виготовляється із звичайного пастеризованого молока способом згущення та висушування, зберігаючи при цьому властивості свіжого молока. Це молоко відновлюють, розчиняючи його в теплій воді. Воно має запах, властивий свіжому пастерізованому молоку, без стороннніх присмаків та запахів.

В залежності від масової частки жиру виробляють такі види сухого молока :

  • молоко незбиране з масовою часткою жиру 20-25 %;
  • молоко знежирене з масовою часткою жиру ≥ 1,5 %;
  • молочна суха сиворотка з масовою часткою жиру ≤ 1,5 %.

Сухе знежирене молоко виробляють із пастерізованого знежиреного молока або суміші його з маслянкою.

Суха молочна сиворотка добре підходить для використання в м’ясній промисловості для покращення смаку кінцевих продуктів, придання їм аромату, покращення їх текстури, для покращення якості продукту в цілому.

Як сухе знежирене молоко так і суха молочна сиворотка користуються стабільним попитом на підприємствах кондитерської, ковбасної промисловості, а також у виробництві морозива.

Найбільш корисним вважається молоко, отримане шляхом сублімації або випаровування. Продукт, отриманий при нагріванні в барабані, часто володіє специфічним присмаком, оскільки в процесі висушування молоко трохи карамелізується.

Склад і властивості залишаються практично незмінними у будь-якому сухому молоці можуть змінюватися тільки обсяги змісту тих чи інших речовин, а також калорійність. Крім того, знежирене сухе молоко володіє великими строками зберігання.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

  • 943 View
  • Comments are closed.