Сантогард PVI
06
Листопад
2017

сантогард

Сантогард PVI (ANTISCORCH AGENT CTP, Vulkalent G, Дуслін СТР), по сучасній міжнародній номенклатурі IUPAC назва N-циклогексилтіофталімід, молекулярна формула С14Н15NO2S – білий або трохи жовтуватий порошок кристалічної структури, знепилений та оливонаповнений, має проникаючий неприємний запах. Початкова температура розм’якшення становить 87⁰С, а кінцева відповідає температурі плавлення та становить 120⁰С. Досліджено, що точка кипіння наступає при температурі вище 315⁰С. Температура спалаху знаходиться в температурному інтервалу від 140⁰С до 177⁰С. Розчиняється в толуолі, бензолі, ацетоні, етиловому ефірі та етилацетаті, в теплому тетрахлориді вуглецю, етиловому спирті та гептані, а також інших органічних рідинах, включаючи жири та оливи. Погано розчиняється в бензині. Не розчиняється у воді та гасі.
Один з найбільш ефективних уповільнювачів вулканізації гумової суміші, яка містить прискорювачі вулканізації класу сульфенамідів, але також може використовуватись з тіазолами, гуанідінами, дитіокарбаматами, тіурамами. Використовується в технологічних процесах виготовлення гумової суміші на основі натурального та синтетичного каучуку. Може ефективно запобігти підвулканізації суміші під час обробки. Це дає можливість для екструдера та коландерів працювати при високій температурі та швидкості, а також покращувати здатність вулканізаторів, ефективно захищаючи гуму від передчасної вулканізації. Тобто, можливо зробити не тільки змішування та формування при високих температурах і швидкості, але й покращити продуктивність вулканізатора.
Добавка сантогард PVI може поліпшити стабільність зберігання каучуку, гумової суміші, запобігти зшиванню матеріалів на її основі та попередити вулканізацію під час зберігання. Робить можливим повторне використання каучуку або суміші, що мали сильний нагрів або небезпеку попередньої вулканізації.
Зберігати у щільно закритій тарі, в прохолодному та добре вентильованому приміщенні. При зберігання уникати контакту з теплом, іскрами, відкритим полум’ям, статичним розрядом, сильними окисниками (рідкий хлор, кисень, азотна кислота). Має стабільну якість при рекомендованих умовах зберігання та поводження.
По ступеню дії на організм людини відноситься до 3-го класу небезпеки.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

cантогард...

  • 584 View
  • Comments are closed.