Сантофлекс
30
Листопад
2017

Сантофлекс

Сантофлекс 6PPD (інші назви або аналоги: Діафен 13, Дусантокс, Антиоксидант 4020, Вулканокс 4020/LG, RUBBER ANTIOXIDANT 6PPD), по сучасній міжнародній номенклатурі IUPAC назва N-(1,3-диметилбутил)-N1-феніл-пара-фенилендіамін), хімічна формула C18H24N2 – пастилки темно-фіолетового кольору. Запах слабкий, ароматичний. Молекулярна вага 268. Початкова температура плавлення 45⁰С. Через низьку температуру плавлення даний антиоксидант необхідно оберігати від дії високих температур. Може самозайматись при температурі більше 100⁰С. Під дією повітря чорніє, але це не впливає на властивості. Сантофлекс розчиняється в бензині, бензолі, ацетоні, етилацетаті, метиленхлориді. Практично не розчиняється у воді: 0,0011 кг/м3 при 25⁰С. Показник рН біля 7,0 (в розрахунку 10 г/л, водна дисперсія). Негорючий при нормальних умовах зберігання: температурі 20⁰С, атмосферному тиску 760 мм ртутного ст., або 101325 Па. Виявляє стабільність при зберіганні в закритій тарі.
Високоефективний антиоксидант, антиозонант, противтомлювач. Відноситься до просторово-утруднених амінів. Використовується в органічному синтезі. Як високоефективний стабілізатор має застосування при виготовленні гумових виробів з натурального і синтетичного каучуку. Володіє меншою леткістю та вимиванням з гуми, ніж діафен ФП (IPPD). Не вимивається з гуми при контакті з розчинниками і водою. Значне підвищення втомної витривалості гуми проявляється при введенні в гумову масу сантофлексу 6PPD в комбінації з діафеном ФП (IPPD). Застосовується у виробництві шин, привідних ременів, рукавів, гумового взуття, кабельної гуми, інших гумовотехнічних виробів. Дає забарвлення.
Може викликати сенсибілізацію при попаданні на шкіру людини. Токсичний для водоймищ. Може виявляти довготривалу негативну дію у водному середовищі.
Пожежонебезпечний при сильній запорошеності. Не допускаються умови нагріву навколишнього середовища більше 100⁰С і утворення порохів довкола місця зберігання. Наявність іскри чи джерела загоряння можуть стати причиною вибуху. Вимагається забезпечення якісної загальної вентиляції та місцевої витяжки в робочій зоні.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

сантофлекс.

  • 807 View
  • Comments are closed.