Сантек
26
Травень
2016

сантек

САНТЕК – ефективний рідкий мийний засіб для миття та знежирювання посуду, підлоги, стін, кахлю, водостійких поверхонь, кухонних меблів, плит, холодильників на підприємствах громадського харчування, в комунальному господарстві, в т.ч. дитячих закладах.

САНТЕК має вигляд в’язкої прозорої рідини з жовтуватим відтінком, рН=7,5-8,7. Вміст поверхнево-активних речовин (ПАР) складає 12%.

Склад : вода, суміш ПАР, активні добавки, пом’якшувач води, регулятор рН, консервант, віддушка.

Властивості : спеціальні добавки, які входять в склад засобу, пом’якшують воду, забезпечуючи швидке видалення жирових забруднень як теплою так і холодною водою.

Застосування : 5-7 грамів засобу розчинити в 1 літрі води, щіткою або мочалкою протерти забруднену поверхню, потім промити проточною водою до повного зникнення піни. Або : приготувати необхідну кількість робочого розчину з концентрацією приблизно 1% (100 мл на відро 10 літрів). Для посудомийних машин типу  КПУ 1400 на 1 годину роботи достатньо 200 грамів засобу.

Застосовується для ручного і механічного миття водостійких поверхонь на підприємствах харчової промисловості, об’єктах громадського харчування, в навчальних закладах.

Правила з техніки безпеки – загальні.

Екологічна оцінка : ПАР біологічно розкладаються.

Умови та терміни зберігання : зберігати в сухому приміщенні при температурі від 0 до +30 0С. Термін зберігання 12 місяців з моменту виготовлення. Після розморожування засіб зберігає свої властивості.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

  • 705 View
  • Comments are closed.