САНТЕК Л2 (ТЕРМО)
27
Травень
2016

сантек термо

САНТЕК Л2 (ТЕРМО) – сильний лужний (до 40% лугу) високопінний мийний засіб для видалення припечених, карбонізованих та застарілих органічних (жир, нагар) забруднень з обсмажувальних термокамер, грилю, коптилень, духових шаф, пароконвектоматів, підлог, стін з керамічною плиткою, кахлю на підприємствах харчової промисловості та об’єктах громадського харчування.

Засіб має вигляд  рідини коричневого кольору з незначними допустимими розшаруваннями, питома вага 1,10-1,20 г/м3;  рН=12,5-14,0.

Склад : вода, поверхнево-активна речовина (ПАР), лужні компоненти, інгібітор корозії, комплексоутворювачі, органічні та неорганічні добавки, пом’якшувач води.

Властивості : інтенсивний спеціальний очисник видаляє вже присушені і щільно приліплені, припечені або карбонізовані залишки продуктів. Видаляє обвуглені та смолисті залишки, закопченість, старі жирові забруднення на підлозі та стінах, покритих керамічною плиткою.

Дія на поверхню :  для поверхонь, стійких до сильних лугів, для нержавіючої сталі, чавуна, керамічної плитки.

Рекомендації до застосування : для миття термокамер готують водний розчин  з масовою долею засобу від 3% до 7% і температурою 50-60 0С. Робочий розчин наносять на оброблювальну поверхню за допомогою апарата з насадкою низького тиску або вручну. Час витримки від 15 до 30 хвилин в залежності від степені забруднення. Після витримки поверхні ретельно промити гарячою водою. Для видалення стійких забруднень ефективним є розчин з великою масовою долею засобу від 15 до 20 %.

Правила з техніки безпеки : препарат та його робочі розчини є подразниками. При роботі з ними використовувати: засоби захисту очей – герметичні окуляри ГОСТ 12.4.013-85 та засоби захисту шкіри – гумові рукавиці.

Екологічна оцінка : ПАР біологічно розкладаються.

Умови та терміни зберігання : зберігати в сухому приміщенні при температурі від 0 до +30 0С. Термін зберігання 12 місяців з дати виготовлення.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

сантек термо3a

  • 858 View
  • Comments are closed.