Сантек хлор
27
Травень
2016

сантек хлор2

САНТЕК-Хлор –  засіб з дезінфікуючою дією для миття обладнання та ємностей на підприємствах харчової промисловості (переробка м’яса, молока, овочів, фруктів, інших видів продуктів), препарат також ефективний для миття шухляд (скринь) в тунельній мийці, алюмінієвих палиць, для замочування, прання та відбілювання виробів з бавовняних і синтетичних тканин в машинах активаторного типу.

САНТЕК-Хлор має вигляд концентрованої рідини від безколірного до жовтувато-зеленого кольору з запахом хлору, рН середовища 10,0-13,0. Питома вага 1,01-1,2 г/см3.

Склад : вода, гіпохлорит натрію, поверхнево-активні речовини (ПАР),  гідроксид натрію, стабілізатори гіпохлориту натрія, пом’якшувач  води.

Дія на поверхню :  для всіх матеріалів, окрім пофарбованих поверхонь..

Рекомендації до застосування :  для машинного миття концентрація миючого розчину 1,0—1,5% (100-150 мл засобу на 10 літрів води). Для ручної обробки: 1,2-2,5% (120-250 мл засобу 10 літрів води); температура миючого розчину не вище 25 0С; час експозиції від 15 до 30 хвилин в залежності від степені забруднення. Після обробки змити водою.

Для замочування, прання та відбілювання спецодягу: робочий розчин 3-5% (300-500 мл засобу на 10 літрів води), температура води – не вище 30 0С.

Правила  техніки безпеки : працювати в провітрюваному приміщені. Дотримуватись правил особистої гігієни та запобіжних мір: працювати в засобах захисту (окуляри, рукавиці, спецодяг). При попаданні засобу на шкіру промити великою кількістю  води.

Екологічна оцінка :  ПАР біологічно розкладаються.

Умови та терміни зберігання :  зберігання засобу проводять в закритих приміщеннях при температурі від  0 до +30 0С. Термін придатності 12 місяців.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

сантек хлор

  • 732 View
  • Comments are closed.