Ремонт та заміна тентів
15
Лютий
2023

Нашою виробничою компанією «ЛОСТ», виконуються роботи не тільки по заміні тентового покриття. Під час демонтажу тенту, при виявленні пошкоджених частин каркасу на причепі, проводимо заміну шарнірів, роликів даху та штори, каретки зсувного даху, профілю, перехідників, тріскачок натягу тентової штори. Проводимо заміну клямр та пасків. Проводимо комплексний ремонт та заміну частин каркасу та тенту.

Шарнір – застосовується для виготовлення механізмів зсувних тентових дахів для вантажних автомобілів різних марок.

Шарнір зсувного даху представлений в різних модифікаціях, розмірах і конструктивних особливостях. Розсувний дах незамінний при операціях з габаритними вантажами – довгими або об’ємними.
До уваги наших замовників, представлені шарніри від провідних європейських виробників тентової фурнітури – Edscha, Versus. Також в нашому асортименті і решту необхідних замінних комплектуючих для вашого фургона, причепа або напівпричепа.

Використовуючи зсувні конструкції, можна виконувати вантажно-розвантажувальні роботи з вертикальною, бічний або багатосторонній подачею вантажів. Завдяки зсувним механізмам економиться час і гроші на вчинення логістичних операцій.

Каретка зсувного даху знадобиться, коли виникла необхідність модернізувати свій транспортний засіб або здійснити ремонтні заходи.

Щоб привести зсувний дах до порядку, застосовуйте вчасну заміну механізмів, та тентового покриття, що дозволить перевозити різні вантажі та здійснювати всі операції максимально швидко та безпечно, стосовно пошкодження товару, за який несе відповідальність перевізник.

Наша компанія на ринку з 1994року займається тентовим виробництвом. Багаторічний досвід в даному напрямку не дозволяє залишатись на одному місці. Ми постійно вдосконалюємось та розширюємо ряд послуг, з метою комплексного обслуговування замовника. Звертайтесь до нас, раді будемо допомогти.

  • 13 View
  • Comments are closed.