Препарат ОС-20
17
Березень
2017

препарат ОС-20

Препарат ОС-20 представляє собою суміш поліоксиетиленгліколевих ефірів вищих жирних кислот. Має воскоподібну структуру. Добре розчинний у бензолі, етанолі, в м’якій та твердій воді при температурі 80-90⁰С; погано розчинний у чотирихлористому вуглеці (ЧХВ), діетиловому ефірі, уайт-спіриті. У розчинах солей лужних металів та солей алюмінію в осад не випадає. Горючий, температура спалаху 292⁰С, температура загорання 322⁰С, засіб самозагорання при температурі 396⁰С; рН 10% -водного розчину 8,0-10,5.
Антистатик, змочувач, емульгатор. Відноситься до групи біологічно м’яких. Виготовляється згідно ГОСТ 10730-82 (ОКП 2483130130) двох марок.
– Марка А – вища категорія якості: біла луска, використовується для хімічної промисловості (хімволокна, штучного хутра) в якості неіоногенної ПАР, антистатика, емульгатора, змочувача.
– Марка Б – перша категорія якості: воскоподібна маса від білого (жовтуватого) до світло-коричневого кольору, використовується для текстильної та шкіряної промисловості в якості вирівнювача при фарбуванні, а також при виробництві скловолокна і графіту в якості антистатика.
Загальна формула RO (CH2CH2O)n, де алкіл-радикал R=C18 (марка А) і R=C14-C18 (марка Б), n=20.
Емульсія, яка містить 1% препарату ОС-20 і 5 % вазелінового масла, стійка протягом доби. Водні розчини з вмістом до 150-200 г/л препарату ОС-20 зберігають текучість після охолодження до температури 20⁰С.
Сфери застосування : виготовлення миючих засобів, виготовлення лікарських та косметичних препаратів, приготування емульсій мінеральних олій, обробка хімволокна (в тому числі штучної шкіри) та скловолокна, а також текстилю, натуральної шкіри, графіту.
Препарат ОС-20 – речовина помірно небезпечна, за ступенем дії на організм людини відноситься до 3-го класу небезпеки, володіє низькою кумулятивністю, помірно подразнює шкіру та слизові оболонки очей, добре змивається проточною водою.

На даний час на ринку України можна придбати аналог даного препарату індійського виробництва під назвою Цетеарес-25.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

  • 1508 View
  • Comments are closed.