Фурнітура тентова: кільця (люверси)
13
Січень
2023

Кільця, люверси, як їх називають, складаються з двох частин, втулки та шайби. При монтажі втулка вкладається в отвір з однієї сторони, а з іншої підставляють шайбу. Закріплення відбувається шляхом розвальцювання втулки.

Кільця мають призначення для кріплення країв отвору, який надягають на скоби, або просиляють шнур, трос чи експандер.

Використання кільця (люверса) може бути різне – для взуття, одягу, в сумках, рекламних банерах, тентах…

Сировина з якою роблять кільця теж різна. Пластин, різні метали (латунь, нержавійка, оцинкована сталь). Товщина самого кільця, залежить від його призначення та функціональної нагрузки.

Латунні кільця (люверси) – мають призначення в першу чергу для інтер’єрного використання, оформлення, в якості декоративних елементів.  У даних люверсів насичений золотистий  відтінок, який виглядає солідніше, чим в стандартному оцинкуванню. При експлуатації латунного кільця, для зовнішнього використання, слід зауважити, що процес його окислення прискорюється і вигляд стає не презентабельним.

 

 

Нержавійка – рахується більш надійною. Таке рішення єдине при вимогах довготривалого використання. Такі кільця не піддаються ржавінню, витривалі в умовах вологи та сольових контактах із товаром.

 

 

 

Оцинковані кільця – маю не такий вигляд, як з нержавійки. Зате їх покриття з цинку, в силу м’якості и пластичності цього покриття, кращі при розвальцовці та інших деформаціях. Оцинковані кільця (люверси)добре себе зарекомендували в плані міцності і надійності. Відповідають вимогам ціна/якість.

 

 

Кільця різняться не тільки з якої сировини чи металу їх виготовлено, а і за своєю формою. Окрім стандартних круглих кілець, бувають овальні та прямокутні кільця.

Овальні кільця (люверси) – дозволяє тросам и натяжним канатам зсуватись відносно тканини, таке кріплення ідеально підходить для конструкцій неідеальної форми, в яких допускається деформація. Прикладом можуть служити тентові конструкції на вантажних автомобілях, катерах, яхтах та інших каркасних конструкціях.

 

Прямокутні кільця – застосовують, як правило при отворах для ременів, для закріплень розтяжок та закріплень тентів у відповідних місцях. При чітко заданому вектору навантаження, довгу сторону (люверса), необхідно розмістити перпендикулярно.

 

Люверси та іншу фурнітуру можна придбати у нас: м. Івано-Франківськ, вул. побутова, 4

  • 26 View
  • Comments are closed.