Лабомід
07
Червень
2017

kf,jvsl 10

Лабомід – дрібнокристалічний сипучий порошок білого або світло-жовтого кольору. Це суміш синтетичних поверхнево-активних речовин (ПАР), модифікуючих добавок та неорганічних лужних солей-електролітів: натрієвих солей кремнієвої та ортофосфорної кислот. Добре розчиняється у воді при кімнатній температурі, значно краще розчиняється при температурі від 60⁰С до 80⁰С. Не утворює піни.

Лабомід – це універсальний технічний миючий засіб підвищеної дії. Призначений для знежирювання металевої поверхні від консервативних мастил та видалення експлуатаційних забруднень, для очистки виробів від оливних та асфальтосмолистих забруднень, від поліровочних паст. Застосовується при очищенні двигунів, їх вузлів та деталей (наприклад, підшипників), при митті автомобілів, в приготування емульсії при токарних роботах.

Використовується в машинобудуванні. Можливе застосування при пранні спецодягу. Ефективність та стабільність миючої дії зберігається навіть при накопиченні значної кількості забруднюючих речовин в миючому розчині.

Обезжирювання водним, фактично лужним розчином лабоміда значно скоріше відбувається при підвищеній температурі (60-80 ̊С) , так як при цьому прискорюється реакція омилення та гідролізу, посилюється циркуляція розчину, яка сприяє емульгуванню. Час обезжирювання складає від 5 до 20 хвилин в залежності від характеру забруднення та типу метала, з якого зроблений виріб.

Лабомід має кілька модифікацій. Випускається трьох марок: М, 102, 203
.
Марка М призначена для машин заглибного або струминного типів, температура робочого розчину від 50⁰С до 90⁰С, концентрація 15-50 г/дм3.
Марка 102 призначена для машин струминного типу, температура робочого розчину від 50⁰С до 90⁰С, концентрація 10-15 г/дм3.
Марка 203 призначена для машин заглибного типу, температура робочого розчину від 50⁰С до 100⁰С, концентрація 20-40 г/дм3.

Нетоксичний, негорючий, пожежо- та вибухобезпечний.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

лабомід 5

  • 653 View
  • Comments are closed.