Друк на сувенірах

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» виконує друк на сувенірах. Ми наносимо зображення (фотографії, логотипи, корпоративну символіку) на кераміку, текстиль, пластмасу, метал, картон, шкіра та замінник, скло, резинові вироби, п/е пакети.

Брелоки

Це найбільш бажаний рекламний сувенір, що несе не тільки рекламну інформацію, але й виконує корисну функцію (зберігання ключів і т. д.). Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» пропонує виробництво сувенірних та корпоративних брелоків.

більше фотографій тут

Вимпели, шеврони, нашивки

Це універсальний подарунок до будь-якого свята чи пам’ятної дати. Вимпели бувають односторонні та двосторонні, тканинні і на паперовій основі. Для оздоблення застосовують золоту бахрому, декоративні нитки. Шеврони або нашивки – це елемент корпоративного одягу чи фірми, який легко можна прикріпити на одяг.

більше фотографій тут

Візитниці

У сучасному світі візитками користується кожна ділова людина. А значить, візитниця завжди повинна бути під рукою. А оскільки діставати її доводиться, як правило, в публічних місцях, то і виглядати вона повинна належно. Тому, металева візитниця з логотипом або слоганом компанії виглядає непомітно, але оригінально і значимо, підкреслюючи статус власника. Візитниця із зображенням або написом – оригінальний подарунок шефу, коллегам по роботі або діловому партнеру. На візитницю можна нанести абсолютно будь-яке зображення – логотип компанії, фотографію або напис.

більше фотографій тут

Годинники

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» пропонує настінні і настільні годинники з нанесенням логотипу компанії і Вашого фото, як оригінальний подарунок друзям або родичам.

більше фотографій тут

Друк на металі

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» пропонує широкий спектр продукції, що базується на технології друку на металі. Використовуючи цю технологію, можна виготовляти: дипломи, сертифікати, бейджики, вказівники, таблички, спортивні нагороди, написи для кубків тощо.

Технологія термопереносу повноколірного зображення фотографічної якості на металеві пластини із спеціальним покриттям дозволяє виготовляти:

 • Таблички різного призначення ( вхідні офісні вивіски, настільні посадові таблички, інформаційні вивіски, вказівники, різного роду інструкції, тощо).
 • Нанесення зображення на нагороди (дипломи, грамоти, сертифікати, відзнаки, подяки, фотографії переможців, надписи на кубках, тощо).
 • Інша інформаційна продукція (бейджики, значки, номерки, тощо).

Зображення може бути монохромним та повноколірним, фотографічної якості. Наноситься на алюмінієві пластини, покриті спеціальним лаком. Товщина металу 0,5 мм.

більше фотографій тут

Етикетки

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» виготовляє подарункові етикетки для пляшок, на яких можливо розмістити не тільки фотографію, але і привітання на будь-які свята. «ЛОСТ, Лтд» може виготовити подарункові етикетки на пляшки для корпоративного свята з логотипом компанії. Вручення таких подарунків, безсумнівно, стане вельми приємним доповненням до розважальної програми.

більше фотографій тут

Запальнички

Це відмінний рекламний сувенір з логотипом, який ненав’язливо нагадуватиме про вашу компанію. Це прекрасний вибір для проведення промо-компанії, виставок, рекламних акцій, конференцій, презентацій. Ваш логотип нанесений на запальничку – прекрасний спосіб нагадати людині про Вашу компанію. Красива сувенірна запальничка з логотипом, яку приємно тримати в руках, сприяє впіізнаванню Вашого бренду і розповсюдженню інформації про нього.

більше фотографій тут

Значки

Має металічну основу круглої форми до якої з одного боку кріпиться тримач булавки. На іншу сторону основи значка накладається будь-яке зображення, нанесене на папір, та покривається зверху водонепроникною полімерною плівкою, що додає значку додатковий глянець. Такий значок не боїться вологи, легкий і надійний.

Календарі з фотографіями

Фірмовий календар – кращий рекламний виріб, який може запропонувати сучасна поліграфія. На відміну від листівок та буклетів, які як правило викидають або ховають подалі від першого погляду, термін життя календарів близько року. Тільки цікавий дизайн і якісний друк зможуть допомогти Вашому календарю відвоювати потрібне місце на столі або стіні.

більше фотографій тут

Кепки, бейсболки

Сучасні технології друку на тканинах дозволяють нанести на кепку будь-яке зображення. Кепки з логотипом компанії, або назвою підприємства давно стали елементом корпоративного одягу. Будь які рекламні заходи чи промо акції рідко проходять без використання кепок, на які нанесена корпоративна символіка.

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» пропонує широкий вибір кепок та блайзерів різних кольорів та фасонів.

більше фотографій тут

Керамічна плитка

Всі чудово знають як проблематично підібрати плитку на свій смак. То розмір не той, то колір не те що треба, то малюнок не підходить, але зараз Ви маєте чудову можливість ненести будь-яке зображення за вашим смаком на керамічну плитку. Зображення наноситься сучасними технологіями, на високому рівні, після чого не стирається і не змивається.

більше фотографій тут

Кубки спортивні

Кубки спортивні з символікою видів спорту, в золотому або срібному кольорах, можливі варіанти кубків з кришками та статуетками.

більше фотографій тут

Магніти

Друк фотографій на магнітах це можливість внести декоративний елемент в звичне Вам оточення. Але не варто думати тільки про себе, адже друк фото на магніті це можливість створити ексклюзивний подарунок, який напевно буде щодня радувати свого господаря. Магніти прикріплюють до холодильників, мікрохвильових печей, духовок, металевих шаф і стелажів, до корпусів комп’ютерів, а також на кузови автомобілів (рекламні, весільні).

більше фотографій тут

Медалі спортивні

З вклейкою місця або виду спорту, стрічки національних кольорів, можливі варіанти кольорових вклейок з індивідуальним зображенням.

більше фотографій тут

Пазли

Полюбляєте збирати пазли? Бажаєте піднести оригінальний подарунок коханій людині або дитині? Тоді замовте у нас пазл з фотографією або цікавим Вам зображенням. Завдяки сучасним технологіям з’явилась можливість друку на пазлах будь-яких зображень – від фотографій ландшафту і дитячих малюнків до портретів коханих. Зображення наноситься методом сублімаційного друку на глянцеву картонну основу.

більше фотографій тут

Пакети поліетиленові

На сьогоднішній день поліетиленове упакування стає усе більш популярним за рахунок своїх відмінних експлуатаційних характеристик. Воно ефективно захищає продукт від намокання й ушкодження, зберігає його якість. Поліетиленові пакети широко використовуються для впакування не харчових і харчових товарів. Пакети з логотипом – недорогий і дуже вигідний вид реклами, гідно підтримуючи імідж компанії на ринку.

Фірмовий, рекламний поліетиленовий пакет з логотипом замовника, будучи обов’язковим атрибутом у торгівлі, успішно використовується в багатьох рекламних акціях:

 • при презентаціях фірм;
 • для просування й реклами торговельних марок;
 • для інформації про послуги;
 • на виставках;
 • у передвиборній кампанії;
 • до пам’ятних дат і т.д.

більше фотографій тут

Парасольки

Парасольки з логотипом забезпечують рекламу і захищають від дощу. У негоду рекламні парасольки також здатні врятувати і від поганого настрою. Ми пропонуємо рекламні парасольки різних моделей. У нас здійснюється продаж парасольок з нанесенням логотипу.

більше фотографій тут

Підставка під чашку

Підставка під чашку на даний момент є необхідним і функціональним елементом робочого столу. Підставка під чашку може служити недорогим і в той же час ефективним засобом впливу на Вашого потенційного клієнта, який постійно перебуває перед очима.

Ось деякі переваги підставок під чашку:

 • Можливість багаторазового використання;
 • Не брудниться стіл (не залишається слідів).

Сфера застосування підставок під чашку:

 • Як промо-матеріал на виставках, презентаціях і т.д.;
 • На столах у офісах, як ознака корпоративної культури;
 • На стійках барів і ресторанів.

більше фотографій тут

Повітряні кульки

Пропонуємо вам зробити друк логотипу вашої компанії на повітряних кулях. Реклама на повітряних кулях, що отримала сьогодні велике поширення може стати прекрасним рішенням для вашого підприємства, вона здатна підвищити інтерес оточуючих до вашої продукції. Повітляші кулі завжди привертають увагу людей, і наша компанія допоможе зробити так, щоб ваша рекламна акція була такою, що запам’ятовується.

більше фотографій тут

Подушки

Оригінальний подарунок для близьких, друзів і колег – подушка з улюбленим фото. Друкувати можна все що заманеться, як логотипи, так і фотографії з написами. Подушки з надрукованою фотографією це практично завершений подарунок. Зображення друкується на атласній, габардиновій або плюшевій наволочці. Наповнювач в подушці синтапон. Зображення наноситься методом сублімаційного друку, що дозволяє прати виріб необмежену кількість разів, а також прасувати, не боячись за якість нанесеного фотозображення.

більше фотографій тут

Портсигар

Портсигар зручний для зберігання сигарет. Сигаретні пачки деформуються, а разом з ними і сигарети, а в портсигарі сигарети завжди залишаться в цілості. А оскільки курять, як правило, в компанії, то портсигар повинен бути не тільки міцним, але і красивим і оригінальним. Тому, портсигар з фотографією або вітальним написом відмінний подарунок людині, яка прагне виглядати стильно.

більше фотографій тут

Посуд

Друк на чашках – це варіант оригінального та корисного у побуті подарунку собі або близьким, друзям, колегам; привітання з ювілеєм, 8 березня, 23 лютого, Новим Роком; поздоровлення колективу на роботі; або просто здивувати колег! Нанесення зображень на чашках – незамінний інструмент для маркетолога в боротьбі за лояльність клієнтів.

Нанесення зображення на кераміку виконується методом сублімаційного друку, що забезпечує зображенню довговічність та стійкість до температур, води, механічних пошкоджень. Фарба всмоктується в спеціальний полімерний слой кераміки і залишається там назавжди, зберігаючи ідеальну передачу кольорів і високу чіткість, навіть дрібних деталей. У побуті таким виробом можна користуватися як звичайним посудом.

Друк на тарілках – це гідний варіант створення оригінального сувеніру для подарунка або декорування приміщення. Друк фотографій на тарілках незамінний для місць, які часто відвідують туристи, а також тарілка із зображенням стане відмінним нагадуванням про якусь пам’ятну подію.

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» пропонує Вам сублімаційний варіант перенесення зображення на тарілку – це самий універсальний варіант, оскільки такі тарілки можна як поставити на полицю або повісити на стіну, так і використовувати у повсякденному житті. Сублімаційний друк не боїться зовнішніх впливів і абсолютно нешкідливий.

У комплект до тарілки йде декоративна підставка. Зображення на тарілках виходить відмінної якості, тарілка може бути використана за призначенням. Мити потрібно без йоршиків і металізованих щіток, з будь-яким миючим засобом для посуду.

більше фотографій тут

Прапори

Невідємний атрибут корпоративного стилю будь-якої організації. Це рекламна продукція незамінна як елемент інтер’єру офісу, при проведенні презентацій, прес-конференцій, спортивних змагань та турнірах, ювілеях, а також як сувенір при масових заходах.

більше фотографій тут

Ручки з логотипом

Це бажаний та потрібний презент для широкої аудиторії споживачів. Сувенірні ручки з нанесеним на корпус логотипом або назвою компанії здатні послужити ненав’язливою і ефективною рекламою для будь-якої організації.

більше фотографій тут

Серветки

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» пропонує широкий асортимент продукції з текстилю для ресторанів, готелів, санаторіїв та інших відпочинкових закладів. Виготовляючи скатертини та серветки з повноколірним друком ми враховуємо всі тонкощі фірмового стилю закладу для того, щоб потім втілити його у столовому текстилі. Ми виготовляємо скатертини та серветки як стандартних, так і індивідуальних розмірів та виконуємо друк на скатертинах і серветках будь якого зображення.

більше фотографій тут

Сумки

Друк на сумках логотипу організації – широко поширений на сьогоднішній день спосіб перенести фірмовий стиль підприємства на річ, яка завжди знаходиться в руках їхніх співробітників. Сумки з логотипом – це ідеальний подарунок співробітникам компанії на будь-яке свято або ювілей фірми.

Друк на сумках вдало застосовується в проведенні широкомасштабної рекламної кампанії, наприклад, при розіграші призів. В такому випадку, фірма дарує споживачам сумки зі своїм логотип. Таку річ зберігають і використовують зазвичай довгий період часу.

більше фотографій тут

Тканина

Для друку на тканині на компанії ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» зазвичай використовується метод термо-сублімаційного друку. Такий метод друку дозволяє наносити текст та повноколірне зображення на тканини, які містять 50 та більше відсотків синтетичних волокон. При потребі термо-сублімаційний друк на тканині дозволяє виготовляти речі в одиничному екземплярі. Готове зображення надзвичайно стійке та має яскраві, насичені кольори. Тканину із зображенням, виготовленим термо-сублімаційного друку можна прати, прасувати. Спортивна форма, яка постійно піддається інтенсивному забрудненню та пранню виготовляється саме термо-сублімаційним методом друку на тканині.

Термо-сублімаційний друк на тканині дозволяє виготовляти широкий спектр продукцій, яка знайшла своє застосування у різноманітних сферах. Футболки та кепки з друком, фартушки з корпоративною символікою, галстук, шалик або хустина з логотипом компанії чи парасолька з надруком – це ті елементи корпоративного одягу та сувенірної продукції, без використання яких важко уявити проведення будь-якої рекламної акції.

більше фотографій тут

Футболки

Ми із задоволенням зможемо виконати для Вас нанесення абсолютно будь-якого зображення або напису на футболках. Друк здійснюється як на наших футболках, так і на Ваших. Для цього ми використовуємо найновіші технології, такі як термоперенос і друк флекс-плівками. Завдяки цьому, можливий друк на футболках від 1 одиниці і до промислового тиражу.

більше фотографій тут