Тенти для бортових автомобілів

Тенти для автомобілів

Компанія ТзОВ «ЛОСТ, Лтд» одна із перших на Україні, яка виготовляє тенти для автомобілів різних конфігурацій. Також займається ремонтом тентів та їх переробкою під митний стандарт. У 1994 році наші працівники пройшли курс навчання за кордоном по виробництву тентів та нанесення на них реклами.

На сьогоднішній день працівники компанії займаються виготовленням та ремонтом автомобільних тентів, тентів для фургонів, ангарів, штор для автомийок і автосервісів, автопологів для укриття вантажів, що перевозяться, тентів для човнів, катерів, яхт, боксерських рингів, каріматів, чохлів для сьорфінгових дошок, спортивних матів.

Для виготовлення автотентів компанія «ЛОСТ, Лтд» використовує високоякісні ПВХ тканини (“Sio-Line” – Бельгія, “Unisol” – Корея, “Politex”– Корея, “SEDO” – Іспанія, Alga Flex – Китай, Vitex – Болгарія) і фурнітуру (“BOZAMET”, “VERTON”) імпортного виробництва. Також можна нанести на тканину кольорове рекламне зображення.

Ці тканини відповідають європейським стандартам якості. Тентові тканини дуже міцні, вони витримують всі погодні умови, водонепроникні, можуть гарантувати захист від променів сонця і різких поривів вітру.

Тентова тканина поєднує в собі такі якості, як міцність і еластичність, гнучкість і стійкість до зовнішніх впливів – УФ-променів, опадів, горіння і корозії. Всі унікальні властивості полотна зберігаються протягом усього періоду експлуатації.

Завдяки великому діапазону робочих температур від -40 ° С до +70 ° С тентові тканини ПВХ не втрачають еластичність в холодну погоду і практично не вигоряють на сонці.

Крім того, така тканина легко миється, не вбирає і не пропускає воду, не пропускає повітря і здатна захистити від вітру. Тентовій тканині не страшні впливи бензину, масел, багатьох інших хімічних реагентів. Вона відзначається високою зносостійкістю і не схильна до гниття, практично вічна. Широка палітра тканин ПВХ дозволяє виготовляти вироби практично будь-яких кольорів. Також є можливість нанесення на тканину кольорового зображення.

Усі роботи по виготовленню тентів виконуються методом зварювання гарячим повітрям професійними апаратами провідних європейських виробників LEISTER (Швейцарія) та FORSHTOFF (Німеччина), ширина шва складає 40мм.

Тентова ПВХ тканина використовується:

  • Для виробництва тентів і тентових конструкцій;
  • Для виготовлення автомобільних тентів і запон;
  • Для укриття будматеріалів від дощу і снігу;
  • Для спорудження тимчасових навісів над місцями проведення робіт;
  • Для закриття віконних прорізів, будівельних лісів, недобудованої покрівлі і т. д.;
  • При будівництві ангарів і складів тимчасового зберігання;
  • Для укриття вантажів, причепів, автомашин, катерів і т. д.;
  • В якості укриттів, навісів, підстилок в походах і на відпочинку;
  • Як високонадійний гідроізоляційний матеріал.

Наші спеціалісти мають багаторічний досвід в цій галузі та напрацьовані технологічні рішення, що гарантує високу якість наших виробів.

більше фотографій тут