Ацетонаніл
05
Грудень
2017

ацетонаніл

Ацетонаніл Р (TMQ), аналоги: ANTIOXIDANT TMQ (RD), VULKANOX HS, RUBATAN 184, Flectol H, Крафаніл, Ацетонаніл Н. Хімічна формула (С12H15N)n.
Раціональна назва: бензопіридин; 1,2-дигідро-2,2,4-триметилхінолін полімерізований; полімер триметилдигідрохіноліну.
Продукт конденсації ацетону з аніліном.
Зовнішній вигляд: гранули або крупна луска від бордового до темно-коричневого кольору, допускається сіруватий відтінок. Температура розм’якшення 65-79⁰С. Температура плавлення 114⁰С. Температура спалаху 140⁰С. Розчинний в ацетоні, дисульфіді вуглецю, хлороформі, бензолі, інших ароматичних вуглеводнях. Частково розчинний в бензині, нерозчинний у воді.
Використовується в гумі з вмістом каучуку загального призначення. Найбільш ефективні рецептури з додаванням 0,5-2 вагових частин ацетонанілу. У світлу та кольорову гуму вводять до 0,5 вагових частин. В латекс вводять у вигляді 50% водної емульсії. Може бути застосований як стабілізатор синтетичного каучуку. Вміст ацетонанілу в готовій гумі надійно сприяє захисту виробів від теплового старіння, підвищує опірність гуми озонному розтріскуванню. Особливо ефективний у поєднані з іншими антиоксидантами, протистарителями (наприклад, діафеном IPPD).
Вважається сильним антиоксидантом, стабілізатором вулканізації у виробництві гумовотехнічних виробів і шин, ременів, паропровідних рукавів, ізоляційних матеріалів, виробів для автомобільної промисловості (які мають підвищені вимоги на стійкість до водного середовища і атмосферних опадів, зокрема деталі, які контактують з автомобільними емалями), а також виробів, що використовуються в будівництві залізничних колій.
Відносно малотоксичний. Може пригнічувати центральну нервову систему. Зберігати в закритій тарі, в сухому та добре провітрюваному приміщені.
Пожежонебезпечний. При зберіганні необхідно уникати попадання прямих сонячних променів. Температура зберігання не вище 40⁰С в умовах ізоляції від вологого грунту та атмосферних опадів.
По ступеню дії на організм людини відноситься до 2-го класу небезпеки.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

15

  • 782 View
  • Comments are closed.