Дезінфікуючі килимки
07
Вересень
2020

    Дезінфікуючі килимки, або дезкилимки – покриття для підлоги, яке необхідне для проведення дезінфекційних заходів у вищих навчальних закладах, в школах, дитячих садочках, лікувально-профілактичних установах, медичних закладах, на митних дільницях та карантинних постах, підприємствах переробної та харчової промисловості, комбікормових заводах, а також на інкубаторних станціях, птахофабриках, кролефермах, інших тваринницьких комплексах та фермерських господарствах, громадських об’єктах та у побуті. Служать такі килимки як дезбар’єр, а саме для дезінфекції підошви взуття, коліс візків, каталок і тому подібне.

     Для того, щоб досягти максимального ефекту від їх використання, розташовувати дезкилимки слід безпосередньо перед дверима, бажано на порозі. Просочування здійснюється індивідуально визначеним дезінфікуючим водним розчином, або дезрозчином на основі, наприклад, таблетованих мийно-дезінфікуючих засобів Жавель Клейд, Вінхлор. При наступанні на килимок дезінфікуючий розчин змочує підошву взуття, а надлишки вбираються назад у килимок.

     Дезінфікуючі килимки дуже практичні, економні та ефективні у використанні. Саме тому вони завойовують все більшу популярність у наших співітчизників.

     Габаритні розміри: 50х50х3 (см), 65х50х3 (см), 100х50х3 (см), інші. Композиційні матеріали: основа ПВХ-тканина, покриття поліестер-сітка, внутрішній наповнювач – пінополіуретан еластичний.

     Вироби сертифіковані.

     В якості дезінфікуючого розчину, або дезрозчину для просочування дезкилимків рекомендується використовувати таблетований мийно-дезінфікуючий засіб Жавель Клейд, або Вінхлор. Засіб легкорозчинний у воді кімнатної температури, забезпечує точність дозування. Розхід: 1 таблетка на 10 літрів води. Його складові: натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти 80% (основна діюча речовина), адипінова кислота 10% та карбонат кальцію/кальцинована сода 10% (допоміжні речовини). Дія такого водного розчину ефективна та ресурсна, а в економічному питанні рентабельна та бюджетна!

    Спектр антимікробної дії таблетованих Жавель Клейду та Вінхлору: бактерицид, віруліцид, туберкулоцид, фунгіцид, спороцид, знищує плісняву.

     Засіб сертифікований.

  • 306 View
  • Comments are closed.