Гумат калію
11
Червень
2020

       Гумат калію – водорозчинна калійна сіль гумінової кислоти. Гумінові кислоти розглядаються як багатофункціональні сполуки, що мають різноманітні хімічні та біологічні властивості. Це потужні каталізатори біоактивності та біохімічних процесів у грунті.

      Органічна речовина гуматів використовується мікроорганізмами грунту як джерело енергії та живильне середовище. Використовується переважно в сільському господарстві як високоефективний стимулятор росту для всіх культур відкритого і закритого грунту, а саме:

  • для замочування черенків і насіння перед посадкою;
  • для поливу висадженої розсади, а також в період бутонізації та під час цвітіння;
  • для обприскування листя рослин;
  • як добриво для поліпшення структури грунту;
  • для захисту і підживлення овочевих культур, зелені, плодово-ягідних культур, садових та кімнатних квітів, деяких зернових культур.

      В результаті чисельних наукових досліджень доведена здатність гумату калію позитивно впливати на рослини, воду і сам грунт, і, відповідно для рослин, «краще їм жити» і розвиватись. Гумат калію однозначно є біостимулятором і адаптогеном для рослин, служить своєрідним бар’єром для перешкоджання проникненню отрут і важких металів у їх тканини. Як імунномодулятор покращує опірність рослин до хвороби, сприяє збільшенню частки поживних речовин та їх засвоєнню. Гумат калію працює як стимулятор росту, тобто прискорює зростання культур; змінює відтінок грунту на більш темний, підсилюючи таким чином його нагрівання сонячними променями; допомагає краще акумулювати корисні речовини в плодах (білок, олію, цукри), покращуючи їх товарні та смакові показники; підвищує загальну кількість і якість врожаю.

       Найбільш популярним різновидом гумату калію є рідкий концентрат темно-бурого кольору, який відрізняється безперечною стимулюючою дією, простотою у застосуванні. Гумат калію в порошковому вигляді  легко розчиняється у воді, має позитивну динаміку зростання та розвитку рослин.

       Розрізняють гумати калію на основі сапропелю, леонардиту, низинного торфу.

Цей товар та іншу хімічну сировину ви завжди зможете придбати у нас по привабливим цінам.

  • 413 View
  • Comments are closed.