Сантофлекс
30
Листопад
2017

Поділіться

Share to Google Plus
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex

Сантофлекс
Сантофлекс 6PPD (інші назви або аналоги: Діафен 13, Дусантокс, Антиоксидант 4020, Вулканокс 4020/LG, RUBBER ANTIOXIDANT 6PPD) з хімічною формулою C18H24N2: N-(1,3-диметилбутил)-N1-фенііл-пара-фенілендіамін) – гранули темно-фіолетового кольору. Запах слабкий, ароматичний. Молекулярна вага 268. Початкова температура плавлення 45⁰С. Через низьку температуру плавлення даний антиоксидант необхідно оберігати від дії високих температур. Може самозайматись при температурі більше 100⁰С. Під дією повітря чорніє, але це не впливає на властивості. Розчиняється в бензині, бензолі, ацетоні, етилацетаті, метиленхлориді. Практично не розчиняється у воді: 0,0011 кг/м3 при 25⁰С. Показник рН біля 7,0 (в розрахунку 10 г/л, водна дисперсія). Негорючий при нормальних умовах зберігання (н.у.: t=20⁰С, атмосферний тиск 760 мм рт.ст.=1013,25 гПа). Виявляє стабільність при зберіганні в закритій тарі.
Ефективний антиоксидант. Відноситься до просторово-утруднених амінів. Використовується в органічному синтезі. Як високоефективний стабілізатор має застосування при виготовленні гумових виробів з натуральних і синтетичних каучуків, не вимивається з гум при контакті з розчинниками і водою. Значне підвищення втомної витривалості гуми проявляється при введенні в гумову масу Сантофлекса 6PPD в комбінації з Діафеном (IPPD). Застосовується у виробництві шин, привідних ременів, рукавів, кабельних гум, інших гумових технічних виробів, а також гумового взуття.
Може викликати сенсибілізацію при попаданні на шкіру людини. Токсичний для водоймищ, може виявляти довготривалу негативну дію у водному середовищі.
Пожежонебезпечний при сильній запорошеності. Наявність іскри чи джерела загоряння можуть стати причиною вибуху. Не допускається утворення порохів довкола місця зберігання. Вимагається якісна загальна вентиляція та місцева витяжка в робочій зоні.
cантофлекс

  • 225 View
  • Comments are closed.